Listwa przysufitowa CB522 – Orac Decor – sklep

Ta listwa przysufitowa stanowi uniwersalne, klasyczne rozwiązanie pozwalające efektownie wykończyć wnętrze, ozdabiając je w stonowany sposób. Dzięki niej z powodzeniem zamaskujemy także wszelkie niedoskonałości ścian pod postacią krzywizn czy rys. Jest to wyrób cenionego na rynku producenta, który wyróżnia się jakością wykonania. W głównej mierze składają się na nią wytrzymały materiał, jak i dbałość o szczegóły.

Orac Decor CB522
obrazek prezentujacy

CB522 Orac Decor listwa przysufitowa

Listwa ta jest wklęsłym wariantem cokołu przysufitowego, który doskonale wpasuje się w wiele pomieszczeń, stanowiąc gustowne wykończenie. Mimo że stanowi niewielki detal, z całą pewnością odmieni wygląd wnętrza i wzbogaci jego estetykę. Biały kolor listwy umożliwia jej pomalowanie na dowolny kolor, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia aranżacji jak najbardziej spójnej z przestrzenią.

CB522 – Listwa przysufitowa – specyfikacja

Listwa wykonana została z wysokiej jakości lekkiego polimeru Durofoam, który zapewnia jej szereg korzystnych cech. Przede wszystkim nadaje odporność na wilgoć, dzięki czemu nawet przy zastosowaniu tego elementu w łazience czy piwnicy, nie odkształca i nie odbarwia się. Niewielka waga oraz optymalne wymiary pozwalają na sprawny i wygodny montaż nawet w miejscach trudno dostępnych, co jest niewątpliwym atutem.

Listwa przysufitowa CB522 – cena

Sklep internetowy efekciarnia.pl proponuje listwę przysufitową CB522 w prawdziwie konkurencyjnych cenach. Ponadto umożliwia łatwy dobór pasujących do niej akcesoriów, które przydadzą się w trakcie montażu. Za niewielką kwotę możesz efektownie urozmaicić wygląd wnętrza, a także podnieść poziom jego estetyki dzięki możliwości zamaskowania niedoskonałości w miejscach łączenia ścian z sufitem.

Listwa przysufitowa CB522 – opinie klientów

Opinie napływające z różnych źródeł zgodnie twierdzą, że jest to produkt zdecydowanie godny polecenia, który daje wiele możliwości aranżacyjnych. Zadowoleni klienci podkreślają fakt, że listwa ma uniwersalny design i z powodzeniem można ją zastosować w wielu pomieszczeniach, także tych narażonych na wilgoć. Wśród zalet często wymieniane są również dobra cena oraz ogromna łatwość montażu.