Listwa przysufitowa Orac Decor CB511 - sklep internetowy

Klasyka w pomieszczeniach zawsze sprawdza się doskonale - listwa przysufitowa CB511 jest tego doskonałym potwierdzeniem. Jej wyjątkowy kształt idealnie dopasowuje się designem do praktycznie każdego wnętrza. Natomiast najlepiej sprawdzi się w przestrzeniach o klasycznym wystroju. Wklęsły kształt to świetna propozycja, jeśli chodzi o listwy przysufitowe. Zastanawiasz się, gdzie kupić element wykończeniowy tego typu? W sklepie internetowym Efekciarnia.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Orac Decor CB511
obrazek prezentujacy

CB511 Orac Decor listwa przysufitowa

Doskonale dopasowana listwa przysufitowa może znacznie podnieść atrakcyjność całego pomieszczenia. Nie bez powodu takie modele, jak CB511 Orac Decor cieszą się sporą popularnością wśród osób poszukujących stylowych i eleganckich elementów wykończeniowych. Wygląd listwy przyciąga wzrok za sprawą klasycznych, nienarzucających się zdobień. Dodatkowo na uwagę zasługuje utrzymanie prezentowanego egzemplarza w klasycznej bieli, stanowiącej podstawę do pomalowania na wybrany kolor lub gotowego montażu.

CB511 - listwa przysufitowa - specyfikacja

Listwa przysufitowa powinna być przede wszystkim wytrzymała, aby w odpowiednim stanie prezentowała się przez jak najdłuższy czas. Model CB511 doskonale odpowiada tym wymaganiom, ponieważ został wykonany z durofoamu. Materiał ten to lekki polimer, którego struktura oparta jest na mieszance polistyrenu o średniej gęstości. Dodatkowo wykonane tłoczenie tworzywa zapewnia odpowiedni efekt wizualny.

Listwa CB511 - cena

Dobrze dopasowana listwa przysufitowa doskonale prezentuje się w wybranym miejscu, tym samym podkreślając urok całego wnętrza. Wbrew pozorom takie rozwiązanie nie jest szczególnie kosztowne, a efekty uzyskane po jego wykorzystaniu jak najbardziej są warte swojej ceny. Listwa przysufitowa CB511 to doskonały wybór, szczególnie w przypadku osób mających duże wymagania względem elementów dekoracyjnych.

Listwa przysufitowa CB511 - opinie

Listwa przysufitowa CB511 to doskonała propozycja dla osób, które chcą odpowiednio podkreślić walory estetyczne wnętrza. Tego typu element wykończeniowy doskonale dopasowuje się do takich przestrzeni, jak salon czy sypialnia, jednak nie ma w tym zakresie ograniczeń. Dobrze świadczą o tym pozytywne opinie klientów, którzy szeroko wykorzystują oferowaną listwę przysufitową CB511 w swoich mieszkaniach.