Listwa ścienna Orac Decor PB513 - efekciarnia.pl

Estetyczny wystrój jest ważny w przypadku każdego pomieszczenia. Jeden ze sposobów na eleganckie udekorowanie danego wnętrza stanowi wykorzystanie listew ściennych. W tym celu warto przyjrzeć się Orac Decor PB513. Model ten nie tylko pozwoli na stylowe przyozdobienie ścian lub sufitu, ale również dostosuje się do obszarów, w których zostanie zamontowana w zależności od indywidualnych potrzeb właściciela przestrzeni.

Orac Decor PB513
obrazek prezentujacy

Listwa ścienna PB513 - Orac Decor

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewnia listwie Orac Decor PB513 wysoką trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Prezentowany model nadaje się do malowania, a za sprawą wykorzystania pochodnych polimerów jest również odporny na wilgoć. Dzięki wysokiej jakości listwy nie trzeba się obawiać tego, że się odkształci lub zmieni kolor, nawet jeśli zostanie zamontowana w pomieszczeniu o wysokiej wilgotności.

PB513 - Specyfikacja

Listwa Orac Decor PB513 pochodzi z kolekcji Basixx. Do jej montażu zaleca się wykorzystanie dedykowanej przez producenta chemii. Wysokość listwy wynosi 34 mm, grubość 15 mm, natomiast długość 2000 mm. Listwa została wykonana z Durofoamu i posiada sztywną budowę. Dzięki przemyślanej konstrukcji listwa jest wilgocioodporna, zagwintowana oraz gotowa do montażu lub pomalowania farbą bez rozpuszczalników.

Listwa ścienna PB513 - Cena

Dostępne w ofercie sklepu Efekciarnia produkty oprócz wysokiej jakości i świetnego designu charakteryzują się również niezwykle przystępnymi cenami. Podobnie jest w przypadku listwy ściennej Orac Decor PB513, której niska kwota prezentuje się nie tylko wyjątkowo atrakcyjnie, ale również konkurencyjnie. Listwa Orac Decor jeszcze bardziej zachęca do podjęcia decyzji o zakupie ze względu na uniwersalność.

Listwa ścienna PB513(ORAC DECOR) - Opinie klientów

Ten zakup był doskonałym pomysłem, nie dość, że bardzo łatwo udało się zamontować i pomalować, to jeszcze doskonale się trzyma, jestem bardzo zadowolona zwłaszcza biorąc pod uwagę niską cenę i szybkość zamówienia.


Lidia

Zamontowałem u siebie w sypialni i prezetuje się świetnie, cieszę się, że w końcu znalazłem elegancki sposób na wykończenie i udekorowanie ścian, cały montaż poszedł bardzo szybko i łatwo, jeżeli ktoś nadal się zastanawia to szczerze polecam zakup.


Kamil